Vytisknout tuto stránku

Vybavení a podpora

 

Kolo AUTHOR

www.author.cz

Po letech strávených na strojích špičkových světových výrobců jsem našel špičkovou kvalitu i u české značky a tak byla volba jednoznačná! V Authoru jsem našel pohodové lidi, kterým jde o podporu sportu. Proto jsem se rozhodl startovat na závodech právě s logem Author.  Na krátké triatlony s jízdou s povoleným draftingem a kopcovité tréninky sedlám model 7707, na dlouhé triatlony a časovky pak prvotřídní model AIRMAN.

 

Galusky TUFO

www.tufo.com

Nejlepší a současně nejlehčí galusky na světě, používám novou řadu Elite Pulse pro kvalitní povrchy a Elite Road pro "tankodromy", dělají i galusky pro plášťové ráfky a dokonce MTB karbonová kola i s MTB galuskami (světový unikát). Nově také pronikli na trh s klasickými silničními plášti a zatím marně čekám na první defekt s plášti Calibri Plus, na kterých mám obutá tréninková kola.

 

Výživa NUTREND

www.nutrend.cz

- česká jednička v oblasti doplňků výživy. Používám celou škálu produktů, vytrvalcům mohu doporučit především nutrendřadu Enduro Drive, na jejímž vývoji jsem se osobně podílel. Firma pravidelně přichází na trh s novinkami a splňuje ty nejpřísnější normy ISO.

 

Neopren BLUE SEVENTY

www.blueseventy.cz 

blue seventy- jak název napovídá, 70% zemského povrchu je pokryto vodou. Špičkové neopreny BLUE SEVENTY u nás a na Slovensku zastupuji. Za bezkonkurenčně celosvětově nejnižší ceny si tak můžete pořídit top model Helix 2 (15990,-) nebo střední model Reaction za 9990,-. Pro začátečníky se hodí základní model Sprint (5490,-). Bezkonkurenční jsou i kombínézy PZ3TX, brýle s perfektním rozhledem a další doplňky.

 

GARMIN

www.garmin.cz

garminIronman je dlouhý závod a je důležité při něm neudělat žádnou chybu. Abych se co nejpřesněji držel svého optimálního výkonu (watty, tepová frekvence, kadence na kole, tempo na kilometr a tepová frekvence na běhu,…) zvolil jsem to nejlepší, co je na trhu. Výkon ve wattech měřím v pedálech VECTOR 3 a na ruce nosím Garmin 935.  V aplikaci Garmin Connect pak vše sleduji a analyzuji.

 

BRYNJE

www.norske-termopradlo.cz

Jsem rád, že jsem našel spodní prádlo, které je z nejlepších materiálů a myslí i na sebemenší detaily. Překvapí vás, jak dobře fungují jako první vrstva jejich důmyslně vyvinuté sítě. Mohou být z merino vlny, nebo ze špičkového polypropylenu, který velmi rychle odvádí vlhkost od těla.

Když běžíte, odvádí vám přebytečné teplo s vlhkostí od těla, když se zastavíte, je vzduch skvělý izolant a zahřívá. Síťovina je vyrobena jenom z velmi malého množství materiálu, takže se velmi rychle vysuší. S Brynje of Norway nepoznáte tepelné mosty a podchlazení.

 

Lifeway

www.lifeway.cz

life wayPoužívám přírodnídoplňky stravy od firmy Lifeway, která mi dodává jedinečné rostlinné produkty, od firmy Garden of Life pro podporu výkonu a vytrvalosti. Snažím se zařazovat více přírodních rostlinných tepelně nezpracovaných doplňků stravy, věřím, že příroda spoustu věcí dávno vymyslela a má je v jedinečné a neopakovatelné formě. Firma Garden of Life je specialista na přírodní doplňky výživy pro sport a zdravý životní styl.

Garden of life

www.lifeway.cz/garden-of-life/raw-protein

 

 

VIBRAM

www.prstove-boty.cz

Vibram FiveFingers - boty pro zdravý a přirozený pohyb. Patentovaná konstrukce oddělených prstů plně imituje bosý pohyb bez jakýchkoli omezení. Všechny modely značky Vibram FiveFingers mají tenkou podrážku s nulovým skonem a liší se podle doporučeného způsobu použití. V nabídce najdete boty pro běh, fitness aktivity, treking i regeneraci nohy.

 

Kola EQUINOX

http://cz.eqnx.co/ 

Equinox se specializuje na výrobu zapletených karbonových kolNa rozdíl od jiných pouze marketingových značek Equinox pokrývá nejen vlastní výrobu, ale i kompletní vývoj, testování a servis. Tímto nabízí zákazíkům prémiovou kvalitu bez dalších přidaných nákladů přímo od výrobce. Sortiment pokrývá širokou škálu zapletených kol, vybere si  jak začátečník, tak profi-cyklista. Doménou jsou unikátní kola zapletená na karbonových drátech. Samozřejmostí zůstávají UCI certifikace pro kola v kategorii závod.

 

Přilba GIRO

www.progresscycle.cz

giro- lehoučká špičková přilba, extrémně vzdušná a přitom bezpečná. Při trénincích používám model Aeon s výborným větráním a při závodech nejčastěji Air Attack Shield.

 

Závodní oblečení KIWAMI

www.kiwamitriathlon.com

kiwami- velmi pohodlné a rychlé závodní oblečení. Snese bezvadně jakékoli podmínky.

 

Tréninkové oblečení ATEX

www.atexsport.cz

atex- brněnská firma specializující se na cyklistické, lyžařské a aerobik oblečení, prvotřídní vlastnosti za velmi přijatelnou cenu. K sehnání v cyklistických prodejnách nebo na firemních stránkách.

 

Kompresní podkolenky a dresy SLS3

www.slstri.cz

sls3- novinka na trhu. Skvělý produkt pro cyklistické, běžecké a triatlonové závody. Zintenzivňuje krevní oběh v celém těle a napomáhá rychlejšímu odplavení zplodin a vyššímu výkonu. Vhodné taky pro dlouhé lety v letadle, zaměstnání, kde je nutno dlouho stát a pro refeneraci před a po závodě. Na český a slovenský trh dodávám ve čtyřed velikostech.  kompresni podkolenky, komprese, kompresky, kompresni podkolenky, regenerace, triatlon, maraton, triatlon, beh, ironman, kompresni podkolenky, komprese, neopren, plavecke neopreny, triatlonovy neopren, plavecke bryle, ironman, neopren, kompresni podkolenky, komprese, regenerace, neopren

 

Finish Line

www.progresscycle.cz

finish line- produkty značky Finish Line jsou vyvíjeny v laboratořích firmy DuPont, které jsou zárukou nejvyšší kvality výzkumu a také nejlépe fungujících maziv a cyklokosmetiky.

 

Cyklotretry SIDI

www.sidisport.it

sidi- používám klasický triatlonový model T4 i s karbonovou podrážkou. Tretry perfektně sedí, jsou lehké a zapínání jedním páskem je velmi rychlé.

  

Krémy SPORTIQUE

www.sportique.cz

sportique- špičková krémy s obrovským rozsahem použití v péči o tělo. Cyklisté ocení Centruy krém na dluohé vyjížďky, ten svůj produkt si ale najde každý. Přírodní suroviny.

 

MAGNETICKÉ NÁRAMKY TRIONZ

www.trionz-shop.cz

trionz– Magnetické náramky a náhrdelníky. Trion:Z originální dual terapie kombinuje patentovanou iontomagnetickou terapii ve stylovém náramku. Dvojice identických smyček uvolňujících záporné ionty a dvojice ANSPO patentovaných terapeutických magnetů.

 

NORMATEC

www.normatecrecovery.com

Normatec relaxační  systém je špičkovým prostředkem, který  posiluje schopnost těla vstřebat těžkou tréninkovou zátěž. Používá patentovanou “NormaTec Pulse technologii”. V nabídce jsou nohavice, rukávy a návleky na boky. Jejich aplikace urychlí regeneraci nebo naopak svaly aktivuje před blížící se zátěží. Celý systém je snadno přenosný a může tak cestovat s vámi na závody, soustředění i dovolenou. Pokud při koupi systému v USA použijete kód PETRV18, zísáte 100 USD slevu.

 

OAKLEY

www.opticlab.cz

Brýle Oakley jsou určeny pro inovátory, vyzyvatele a nás sportovce, kteří jsme poháněni posedlostí - naší vnitřní vášní a touhou sny přeměnit v realitu. 
S technologií Oakley PRIZM teď vidím mnohem víc, barvy jsou jasnější a ostřejší. Navíc jsou mé oči dokonale chráněny před nebezpečným UV zářením a mechanickými vlivy.
Osobně mi nejvíce sedí superlehké EV Zero v provedení Path a čočkou Prizm Road.

 

TRIFUNFIT

www.trifunfit.com

Tri Fun Fit je projekt plný zábavy a sportu. Tri Fun Fit je více než klasický e-shop. Je to vitrína sportu, která vznikla s cílem obohatit evropský trh nejen o produkty ze světa triatlonu, ale také běhu, cyklistiky, plavání, fitness i dalších sportů. Formou blogu a zábavných videí nabízí svým fanouškům zajímavé informace o sportovních akcích, závodech, sportovních destinacích, osobnostech sportu a články plné aktualit z oblasti výživy, tréninku, regenerace. Be Tri, have Fun, be Fit s Tri Fun Fit!